产品参数
LM40P-130
| Engine | LV-130 |
| Displacement | 131cc |
| Drive type | Hand push |
| Start system | Pull |
| Deck material | PP |
| Cutting height adjustment | 3 positions,(30-65mm) |
| Cutting width | 390mm |
| Wheels (Front/Rear) | 6''/6'' |
| Grass catcher | Fabric bag |
| Catcher volume | 35L |
| Dimensions (Fabric bag) | 630*465*355mm |
| Load Qty (Fabric bag) 20''GP/40''GP/40''HQ | 270/546/637 |
获取您的专属方案


产品对比









