产品参数
LM53S-200
| Engine | LV-200 |
| Displacement | 200cc |
| Drive type | Self-propelled |
| Start system | Pull |
| Deck material | Steel |
| Cutting height adjustment | 7 positions,(25-75mm) |
| Cutting width | 530mm |
| Wheels (Front/Rear) | 8''/10'' |
| Grass catcher | Fabric bag/Half plastic box |
| Catcher volume | 60L |
| Quick washing hole | Yes |
| Dimensions (Fabric bag) | 890x585x430mm |
| Dimensions (Half plastic box) | 890x585x480mm |
| Load Qty (Fabric bag) 20''GP/40''GP/40''HQ | 120/260/312 |
| Load Qty (Half plastic box) 20''GP/40''GP/40''HQ | 96/208/260 |
获取您的专属方案


产品对比









